O nás

Firma vznikla jako rodinný podnik. V oblasti oprav a servisu osobních a dodávkových vozidel, tak i v motorsportu se pohybujeme více než 25 let. Máme dlouholeté zkušenosti a své znalosti neustále prohlubujeme. Napříč cestou rally jsme se setkali se závodními vozy nejrůznějších značek, jak tuzemských, tak zahraničních, účastnili se příprav či servisů pro česká a slovenské mistrovství, šampionáty MS a rally, Dakar či Silk Way Rally.

Zkušenosti z oblasti závodů aplikujeme při opravách a servisu osobních a dodávkových automobilů. Váš vůz opravíme s maximální péčí, jako by se měl účastnit závodu mistrovství světa v rally. Naším cílem je odvádět precizní práci, s kvalitními díly, za přijatelné ceny.

PROČ K NÁM?

RM RACING SERVIS je velmi blízko centra města Zlín, má pro provádění oprav potřebné technické vybavení a potřebné zázemí, parkoviště a dostatečné prostory pro manipulaci při opravách. Kvalitní odborný personál garantuje vysokou míru efektivity provedené práce, při dordžování bezpečnosti práce a platných předpisů.