Diagnostika, klimatizace, ultrazvuk

Ani požadavky specifických služeb a oprav nám nejsou neznámé a úkony, jako je např.čištění klimatizace, provádění přesné diagnostiky nebo čištění součástek pomocí ultrazvuku. Tyto aktivity provádíme rychle a efektivně s využitím odpovídajícího vybavení.
  • DIAGNOSTIKA
Provádíme specializovanou diagnostiku mechanických i elektrických funkcí automobilů pomocí profesionální diagnostické techniky a přístrojů od špičkových světových výrobců ATAL, DELPHI, VAG COM, LAUCH. Určíme přesnou povahu závady, poskytneme výsledky měření, nastavíme servisní intervaly a v konečném důsledku navrhneme způsob řešení, opravy, kterou dle Vašeho přání můžeme rovnou provést. Svěřte Vaše problémy s automobilem našeho týmu, který dokáže díky přesnosti naší diagnostiky precizně odstranit závady Vašeho auta.
  • KLIMATIZACE
Čas od času je potřeba provést důkladné čištění klimatizace Vašeho vozu. Tyto potřebné úkony bývají majiteli vozů často podceňovány. Aby však Vaše klimatizace fungovala správně i s ohledem na zdravotně-hygienické dopady osob, je nutné čištění pravidelně provádět. Zde Vám rádi poskytneme kompletní servis, údržbu a plnění klimatizací automatickou plničkou Valeo Auto chladivem R134a.
  • ULTRAZVUK
Čištění za pomoci ultrazvuku je velmi efektivní a celkově šetrnější k životnímu prostředí. Ultrazvuková čistička je zařízení, které za pomoci chemické reakce pracuje efektivně a účinně. Princip, na němž funguje, je moderní a rychlý. Chemická reakce závisí na utváření množství perliček tvořících se v čisticím médiu. Čistícího účinku je dosaženo implozí a energií z ní vzniklé, jež vše vyčistí. Čištění klapek, EGR ventilů, vstřikováčů, vstřikovacích trysek, regulací tlaku turbodmychadel a dalších motorových dílů, je pro nás reálné právě pomocí této technologie. Významného efektu čištění dosahuje ultrazvuk při odstranění nežádoucích a v praxi častých karbonových usazenin.