Servis automobilů

Ve svém technicky zajištěném zázemí servisu provádíme opravy osobních a dodávkových automobilů prakticky všech značek, druhů a typů. Provádíme jak pravidelné údržby s podrobnou evidencí oprav, tak individuální vzniklé závady a to s vysokou mírou kvality a odbornosti, v rychlých termínech a s použitím značkových a originálních náhradních dílů. Naše dlouholeté zkušenosti v symbióze s profesionálním technickým vybavením nám umožňují splňovat náročné požadavky klientů k jejich maximální spokojenosti.

NECHTE TO NA NÁS!

  • TECHNICKÉ PROHLÍDKY A MĚŘENÍ EMISÍ
Provedeme odbornou přípravu Vašeho vozu na zákonnou technickou prohlídku a to i včetně jejího zajištění, kdy se Vy sami nemusíte o nic starat. To samé platí u měření emisí. Stačí nás telefonicky kontaktovat a sjednat si termín. Vyřídíme za Vás celou doprovodnou agendu a vůz si převezmete bez jakýchkoliv starostí. Stejné služby provádíme u motocyklů, včetně základních oprav.
  • PROHLÍDKA A PŘÍPRAVA VOZU PŘED DOVOLENOU, PRACOVNÍ CESTOU, EXPEDICÍ
Vaše bezpečné cestování na dovolené a delší i pracovní cesty u nás můžete pojistit důkladnou prohlídkou a zkouškou důležitých funkcí. Případná podezření na závadu i pomocí diagnostik, s Vámi budeme konzultovat a podle potřeby provedeme opravu tak, aby Váž vůz byl pro daný účel plně bezpečný. S dlouhodobými výpravami a expedicemi máme zkušenosti a můžeme Vám pomoci s potřebnu výbavou a připraveností vozu.
  • RENOVACE A ČIŠTĚNÍ DPF FILTRŮ
Váš filtr prvně projde důkladnou kontrolou, a to jak vizuální, tak endoskopickou kamerou, dále ZMĚŘÍME průchodnost vzduchu a odpor filtru. Filtr se čistí celý, do filtru Vám neřežeme! Naše metoda je ekologická, rychlá a neinvazivní. Po vyčištění opět vyhodnotíme stav filtru a vytiskneme druhý protokol o stavu filtru po čištění. Následně si sami můžete naměřené hodnoty srovnat. Protokol Vám předáme společně s vašim ČISTÝM FILTREM.
  • ZÁKLADNI SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY
Ani motory Vašich sekaček, fréz či jiné zahradní techniky nám nejsou neznámé. I tyto opravy můžete svěřit nám. Postaráme se i o pravidelnou údržbu, s případným zajištěním originálních náhradních dílů.